Viral  

Link Pelne Wideo Polski Streamerka ”Sidneuke” Przejeżdża Psa Podczas Transmisji

Link Pelne Wideo Polski Streamerka ''Sidneuke'' Przejeżdża Psa Podczas Transmisji

tegalwebside.com – Link Pelne Wideo Polski Streamerka ”Sidneuke” Przejeżdża Psa Podczas Transmisji. Po tym, jak wyglądała, jakby przejechała psa podczas prowadzenia transmisji na żywo, polska streamerka Twitch sideneuke została zablokowana w serwisie na czas nieokreślony.

Według Dexerto, polska streamerka Twitcha sideneuke transmitowała wczoraj na żywo, gdy jeździła. Sideneuke można zobaczyć rozmawiającą ze swoją publicznością i sprawdzającą telefon podczas jazdy w klipie z wydarzenia, który można znaleźć na Twitterze (który oglądanie może być dla widzów niewygodne). Nagle uderza w coś swoim samochodem i wygląda na zszokowaną na filmie.

Sideneuke uderza w coś na drodze, odkłada telefon i wysiada z samochodu. Gdy woła o pomoc, słychać, jak pies głośno skowycze z bólu. Wideo ucina się w tym miejscu, ale podobno sideneuke pozostała na zewnątrz przez chwilę, zanim wróciła do samochodu i opuściła miejsce zdarzenia.

Według polskiej strony internetowej Boop, kiedy Sideneuke wysiadła z samochodu, aby zbadać uszkodzenia, usłyszała, jak narzekała, że pies nie powinien był w ogóle być na drodze i pytała, „ile tam jest psów”. . Ponieważ sideneuke nie odpowiedział jeszcze na tę historię, nie jest jasne, co ostatecznie stało się z psem.

Co więcej, nie jest jasne, jak długo konto Twitch sideneuke pozostanie zawieszone. Wiadomość o treści „Ten kanał jest obecnie niedostępny z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności lub Warunków korzystania z usługi Twitcha” można zobaczyć, przechodząc do jej konta. “. [LINK PEŁNE WIDEO POLSKI]

Zobacz Jak Streamerka ”Sidneuke” Przejeżdża Psa Podczas Transmisji

Fakt, że Sideneuke został zawieszony przez Twitcha w wyniku incydentu, nie powinien być szokujący. Nawet bez przerażającego incydentu przejechania psa, sideneuke niewątpliwie naruszyłby zasady Twitcha, ponieważ „niebezpieczna lub rozproszona jazda” jest wykroczeniem podlegającym zakazowi. Miało to miejsce wcześniej, zwłaszcza w przypadku czwartego zakazu Adina Rossa w 2021 roku.